BackBack

SET PJATA 20 COPE MAYO /CODE 25.970.40

Lek 15,800 Lek 12,640

SET PJATA 20 COPE MAYO / CODE 25.970.40 6 COPE PJATA TE THELLA 6 COPE PJATA ANTIPASTE  6 COPE PJATA FRUTE  1 TAS SALLATE I MADH 25 CM 1 PJATANCE E...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE MAYO /

CODE 25.970.40

6 COPE PJATA TE THELLA

6 COPE PJATA ANTIPASTE 

6 COPE PJATA FRUTE 

1 TAS SALLATE I MADH 25 CM

1 PJATANCE E MADHE

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.