BackBack

SET PJATA 20 COPE "LINNETE" /CODE 50.277.40

Lek 29,400 Lek 23,520

  SET PJATA 20 COPE "LINNETE"/ CODE 50.277.40 6 PJATA ANTIPASTE 6 PJATA SUPE  6 PJATA FRUTE 1 PJATANCE  1 TAS SALLATE 

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

SET PJATA 20 COPE "LINNETE"/

CODE 50.277.40

6 PJATA ANTIPASTE

6 PJATA SUPE 

6 PJATA FRUTE

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.