BackBack

SET PJATA 20 COPE DINNER SET 20PCS PINELIES PETROL /CODE 24.470.40

Lek 21,900 Lek 17,520

SET PJATA 20 COPE DINNER SET 20PCS PINELIES PETROL / CODE 24.470.40 6 cope pjata te ceketa  6 cope pjata te thella 6 cope pjata  frute 1 pjatance  e Madhe 1...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE DINNER SET 20PCS PINELIES PETROL /

CODE 24.470.40

6 cope pjata te ceketa 

6 cope pjata te thella

6 cope pjata  frute

1 pjatance  e Madhe

1 tas Sallate  24cm

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.