BackBack

SET MULLI PIPER KRIPE 25.5CM /CODE LHS107

Lek 3,400

SET 2 COPE  MULLI PIPER KRIPE 25.5CM / CODE LHS107

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 2 COPE  MULLI PIPER KRIPE 25.5CM /

CODE LHS107

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.