BackBack

SET LUGE THIKA PIRUNJ 30PCS CUTLERY SET / CODE GYS504

Lek 9,300 Lek 7,440

SET LUGE THIKA PIRUNJ 30PCS CUTLERY SET / CODE GYS504

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE THIKA PIRUNJ 30PCS CUTLERY SET /

CODE GYS504

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.