BackBack

SET LUGE PIRUNJ THIKA 30 COPE CUTLERY SET INOX 30PCS INKA 820/CODE 45.820.030

Lek 11,600 Lek 9,280

SET LUGE PIRUNJ THIKA 30 COPE CUTLERY SET INOX 30PCS INKA 820/ CODE 45.820.030

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE PIRUNJ THIKA 30 COPE CUTLERY SET INOX 30PCS INKA 820/

CODE 45.820.030

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.