BackBack

SET LUGE PIRUNJ 72 COPE MOVE INOKS 18/10/ CODE 45.980.072

Lek 36,400 Lek 29,120

SET LUGE PIRUNJ 72 COPE MOVE INOKS 18/10/ CODE 45.980.072 12 lugë  TAVOLINE 12 pirunë TAVOLINE 12 thikaTAVOLINE 12 pirunë EMBELSIRE 12 lugë çaji1 GARUZHDE1 Spatull SHERBIMI1 lugë sallate1 pirun sallate1 lugë shërbimi1 lugë gjelle krem1 pirun mishi1...

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE PIRUNJ 72 COPE MOVE INOKS 18/10/

CODE 45.980.072

12 lugë  TAVOLINE 
12 pirunë TAVOLINE 
12 thikaTAVOLINE 
12 pirunë EMBELSIRE 
12 lugë çaji
1 GARUZHDE
1 Spatull SHERBIMI
1 lugë sallate
1 pirun sallate
1 lugë shërbimi
1 lugë gjelle krem
1 pirun mishi
1 lugë gjalpë
1 LUGE  sheqeri
1 lugë salcë

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.