BackBack

SET LUGE CAJI 6 COPE CAKE SPOON 6PCS DURABLE GOLD MATT/CODE 45.076.03

Lek 2,800 Lek 1,980

SET LUGE CAJI 6 COPE CAKE SPOON 6PCS DURABLE GOLD MATT/ CODE 45.076.03

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE CAJI 6 COPE CAKE SPOON 6PCS DURABLE GOLD MATT/

CODE 45.076.03

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.