BackBack

SET GOTASH 6 COPE 270ML 1OCM/CODE STE75602F

Lek 1,800 Lek 1,260

SET GOTASH 6 COPE 270ML 1OCM/ CODE STE75602F

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTASH 6 COPE 270ML 1OCM/

CODE STE75602F

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.