BackBack

SET/6 GOTA UISKI KRISTALI ROCKS 290CC H: 8.6CM//CODE NU64014-6

Lek 4,600 Lek 3,680

SET/6 GOTA UISKI KRISTALI ROCKS 290CC H: 8.6CM/ CODE NU64014-6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA UISKI KRISTALI ROCKS 290CC H: 8.6CM/

CODE NU64014-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.