BackBack

SET GOTA UISKI KRISTALI 6 COPE NUDE FINESSE WHISKY SET6 300CC/CODE NU64009-6

Lek 4,100 Lek 2,980

SET GOTA UISKI KRISTALI 6 COPE NUDE FINESSE WHISKY SET6 300CC/ CODE NU64009-6

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET GOTA UISKI KRISTALI 6 COPE NUDE FINESSE WHISKY SET6 300CC/

CODE NU64009-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.