BackBack

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS CLEAR D9Χ16,5CM/CODE 3-60-095-0013

Lek 3,400 Lek 2,380

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS CLEAR D9Χ16,5CM/ CODE 3-60-095-0013

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS CLEAR D9Χ16,5CM/

CODE 3-60-095-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.