BackBack

SET FILXHANE KAFEJE 6 COPE ESPRESSO CUP AND SAUCER/CODE TLF112K6

Lek 6,000 Lek 4,800

SET FILXHANE KAFEJE 6 COPE ESPRESSO CUP AND SAUCER/ CODE TLF112K6

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE KAFEJE 6 COPE ESPRESSO CUP AND SAUCER/

CODE TLF112K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.