BackBack

SET FILXHANE 6 COPE KYOTO/QUADRO PL/CODE SET55.288.16PL

Lek 7,900 Lek 6,320

SET FILXHANE 6 COPE KYOTO/QUADRO PL/ CODE SET55.288.16PL

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE 6 COPE KYOTO/QUADRO PL/

CODE SET55.288.16PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.