BackBack

SET FILXHAN ME PJATEZ 6 COPE "CLASSIC" 100CC/CODE LEV309K6

Lek 4,200 Lek 2,940

SET FILXHAN ME PJATEZ 6 COPE "CLASSIC" 100CC/ CODE LEV309K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN ME PJATEZ 6 COPE "CLASSIC" 100CC/

CODE LEV309K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.