BackBack

SET FILXHAN KAFEJE 6 COPE & 6 LUGE /CODE ZL-757 B

Lek 7,000 Lek 3,500

SET FILXHAN KAFEJE 6 COPE & 6 LUGE / CODE ZL-757 B

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN KAFEJE 6 COPE & 6 LUGE /

CODE ZL-757 B

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.