BackBack

SET/6 TAS LARGE BOWL/CODE OWD121K6

Lek 3,600 Lek 2,880

TAS LARGE BOWL/ CODE  OWD121K6 Reference: OWD121K6 Height:7,5Length:14Width:14

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS LARGE BOWL/

CODE  OWD121K6

Reference:
OWD121K6
Height:7,5
Length:14
Width:14
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.