BackBack

SET 6 Pjate embelsire 19cm 6 COPE "DOTS" 19CM/CODE 10-141-111

Lek 1,800 Lek 1,260

SET 6 Pjate embelsire 19cm 6 COPE "DOTS" 19CM/ CODE 10-141-111

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 Pjate embelsire 19cm 6 COPE "DOTS" 19CM/

CODE 10-141-111

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.