BackBack

SET/6 FILXHANE KAPUCINO STONEWARE CUP WITH SAUCE220CC/CODE HUN409K6

Lek 5,000 Lek 3,500

SET/6 FILXHANE KAPUCINO STONEWARE CUP WITH SAUCE220CC/ CODE HUN409K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 FILXHANE KAPUCINO STONEWARE CUP WITH SAUCE220CC/

CODE HUN409K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.