BackBack

SET 4 COPE DERRASE ME THIKA DJATHI CHEESE KNIFE/CUTT BOARD ACACIA 4PCS/CODE 01,00,414

Lek 4,300 Lek 3,010

SET 4 COPE DERRASE ME THIKA DJATHI CHEESE KNIFE/CUTT BOARD ACACIA 4PCS/ CODE 01,00,414

Përshkrimi i Produktit

SET 4 COPE DERRASE ME THIKA DJATHI CHEESE KNIFE/CUTT BOARD ACACIA 4PCS/

CODE 01,00,414

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.