BackBack

SET/20 cope Pjata"IVORY CREAM"/CODE 03.000.40

Lek 16,700 Lek 13,360

SET/20 cope Pjata"IVORY CREAM"/ CODE 03.000.40

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/20 cope Pjata"IVORY CREAM"/

CODE 03.000.40

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.