BackBack

PLLAKE PRERESE KUZHINE /PL MIKROFIBER 25X15CM/CODE 569025

Lek 700

PLLAKE PRERESE KUZHINE /PL ANTI BAKTERIAL 25X15CM/ CODE 569025

Përshkrimi i Produktit

PLLAKE PRERESE KUZHINE /PL ANTI BAKTERIAL 25X15CM/

CODE 569025

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.