BackBack

PJATANCE SERVIRJE SQUARE 20,5X20,5 4P 1271/CODE 65.000.203

Lek 4,300 Lek 3,440

PJATANCE SERVIRJE SQUARE 20,5X20,5 4P 1271/ CODE 65.000.203 PERDOREN NE FURRE &MIKROVALE

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE SQUARE 20,5X20,5 4P 1271/

CODE 65.000.203

PERDOREN NE FURRE &MIKROVALE

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.