BackBack

PJATANCE SERVIRJE ME MBAJTESE BAMBUJE 14230/CODE 65.000.135

Lek 3,300 Lek 2,310

PJATANCE SERVIRJE  ME MBAJTESE BAMBUJE 14230/ CODE 65.000.135

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE  ME MBAJTESE BAMBUJE 14230/

CODE 65.000.135

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.