BackBack

PJATANCE SERVIRJE 5PCS 7454/CODE 65.000.137

Lek 3,900 Lek 3,120

PJATANCE SERVIRJE 5PCS 7454/ CODE 65.000.137

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE 5PCS 7454/

CODE 65.000.137

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.