BackBack

PJATANCE OVALE TIFFANY CREAM 22x14CM/CODE RSC106K6

Lek 1,000 Lek 700

PJATANCE OVALE  TIFFANY CREAM   22x14CM/ CODE RSC106K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE OVALE  TIFFANY CREAM   22x14CM/

CODE RSC106K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.