BackBack

PJATANCE DJATHI 34CM PLATEAU CHEESE 4P 7722/CODE 65.000.152

Lek 3,800 Lek 3,040

PJATANCE DJATHI 34CM PLATEAU CHEESE 4P 7722/ CODE 65.000.152

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE DJATHI 34CM PLATEAU CHEESE 4P 7722/

CODE 65.000.152

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.