BackBack

VAZO 13CM PORCELANI /CODE WEM906

Lek 2,000 Lek 1,400

VAZO 16CM PORCELANI / CODE WEM906

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO 16CM PORCELANI /

CODE WEM906

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.