BackBack

MIKSER CHOPPER VOX MC-7002 CODE AR-15280050

Lek 7,900 Lek 6,320

MIKSER CHOPPER VOX MC-7002 CODE AR-15280050 Chopper VOX MC-7002 Glass Container Easy Storage Light, Compact and easy to store Capacity: 1lt Power: 300W Icebreaker Device Dimensions (HxWxD): 15x15x22cm

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MIKSER CHOPPER VOX MC-7002

CODE AR-15280050

Chopper VOX MC-7002

  • Glass Container
  • Easy Storage
  • Light, Compact and easy to store
  • Capacity: 1lt
  • Power: 300W
  • Icebreaker
  • Device Dimensions (HxWxD): 15x15x22cm
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.