BackBack

MBAJTESE THIKASH 22.3CM/CODE EON410

Lek 2,900 Lek 2,030

MBAJTESE THIKASH 22.3CM/ CODE EON410 KUJDES!!  nuk permban thika !!  

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE THIKASH 22.3CM/

CODE EON410

KUJDES!!  nuk permban thika !!

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.