BackBack

MBAJTESE EMBELSIRE ETAGERE 2 LEVEL NOEL "POISENTIA" /CODE 06.243.73

Lek 4,400 Lek 3,520

MBAJTESE EMBELSIRE ETAGERE 2 LEVEL NOEL/ CODE 06.243.73

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRE ETAGERE 2 LEVEL NOEL/

CODE 06.243.73

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.