BackBack

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/CODE TEM118

Lek 3,400 Lek 2,720

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/ CODE TEM118 Reference: TEM118 Height:16,5Length:36Width:20

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/

CODE TEM118

Reference:
TEM118
Height:16,5
Length:36
Width:20
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.