BackBack

KOMEDINE 50x39x55cm / CODE PAK086-000002

Lek 11,000 Lek 9,900

KOMEDINE 50x39x55cm / CODE PAK086-000002

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMEDINE 50x39x55cm /

CODE PAK086-000002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.