BackBack

KANE LENGJE JAG 1,2L KARE CLEAR/CODE 52.705.20

Lek 3,000 Lek 2,100

KANE LENGJE JAG 1,2L KARE CLEAR/ CODE 52.705.20

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KANE LENGJE JAG 1,2L KARE CLEAR/

CODE 52.705.20

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.