BackBack

KARRIGE PLASTIKE GRI ME KEMBE 63X56X80 / CODE PAK127-000075

Lek 5,200

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE PLASTIKE  ME KEMBE GRI 63X56X80 / CODE PAK127-000075Për ju që jeni në kërkim të një ndenjëseje ndryshe për të rifreskuar dekorimin e kolltukut të lokalit apo kafenesë, ...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE PLASTIKE  ME KEMBE GRI 63X56X80 / CODE PAK127-000075

Për ju që jeni në kërkim të një ndenjëseje ndryshe për të rifreskuar dekorimin e kolltukut të lokalit apo kafenesë,  është ajo që kërkoni. E bërë me materiale moderne të qëndrueshme, ju ofron ergonominë dhe cilësinë e sotme. Ideale për shtëpinë pasi mund të përmirësojë estetikën e dhomës tuaj të ngrënies ose dhomës së ndenjes.

Specifikimet:
* Sedilja prej polipropileni
* Këmbët prej metali (25 mm).
*E disponueshme ne ngjyre gri.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 63 cm.
Thellësia: 56 cm.
Lartësia: 80 cm.
Lartësia e sediljes: 46 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 5.35
Net Weight product 4.7
Lenght product 63
Width product 56
Height product 80
Material PP, METAL
Color BLACK - GRAY
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 65x65x58
CBM pcs 0.0612
CBM package 0.245
Volume weight product 12.252

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.