BackBack

KARRIGE GRI TEKSTILE ME KEMBE DRURI 49X53.5/78 / CODE PAK097-000008

Lek 7,100

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  GRI TEKSTILE ME KEMBE DRURI 49X53.5/78 / CODE PAK097-000008Jeni duke kërkuar për një karrige që të lë përshtypje në shikim të parë dhe të përballojë përdorimin...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  GRI TEKSTILE ME KEMBE DRURI 49X53.5/78 / CODE PAK097-000008

Jeni duke kërkuar për një karrige që të lë përshtypje në shikim të parë dhe të përballojë përdorimin e ashpër dhe të përditshëm?
Me një dizajn "all time classic", i bërë me cilësi dhe ergonomi, që mund të "qëndrojë" rehat në një hapësirë profesionale? Nëse po, atëherë karrigia Orlean është zgjedhja juaj.
Një ndenjëse moderne me elegancën e klasikes që do të zbururoje dekorimin e hapësirës së shtëpisë dhe biznesit tuaj. Ideale për bankete, restorante dhe kafene.

Specifikimet:
* E bërë prej druri të fortë gome 18 mm të trashë dhe pëlhurë.
* E disponueshme në ngjyrë gri-antracite.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 49 cm.
Thellësia: 53.5 cm.
Lartësia: 78 cm.
Lartësia e sediljes: 43 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Net Weight product 5.25
Lenght product 49
Width product 53.5
Height product 78
Minimum height product 43
Material RUBBERWOOD VENNER - FABRIC
Color RUSTIC GREY - GREY
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 2
Dimension package 91,5x56x11.5
CBM pcs 0.0294
CBM package 0.059
Real Weight product 5.25
Volume weight product 5.8926
Comments

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.