BackBack

CAJNIK WHITE/GOLD 24X10X15/CODE 3-60-931-0154

Lek 3,100 Lek 2,170

CAJNIK WHITE/GOLD 24X10X15/ CODE 3-60-931-0154

Përshkrimi i Produktit

CAJNIK WHITE/GOLD 24X10X15/

CODE 3-60-931-0154

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.