BackBack

CAJNIK STAINLESS STEEL BODY AND INFUSOR 500ML/CODE 10-224-020

Lek 1,100 Lek 770

CAJNIK  STAINLESS STEEL BODY AND INFUSOR 500ML/ CODE 10-224-020

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

CAJNIK  STAINLESS STEEL BODY AND INFUSOR 500ML/

CODE 10-224-020

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.