BackBack

CAJNIK INFUZER 600ML/CODE RB-3109-GR

Lek 1,857 Lek 1,300

CAJNIK INFUZER 600ML/ CODE RB-3109-GR

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

CAJNIK INFUZER 600ML/

CODE RB-3109-GR

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.