BackBack

XHEZVE KAFE INOKSI 592ML./CODE SAM702

Lek 1,350 Lek 945

XHEZVE KAFE INOKSI 592ML./ CODE SAM702

Përshkrimi i Produktit

XHEZVE KAFE INOKSI 592ML./

CODE SAM702

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.