BackBack

VAZO DEKORUESE METALLIC VASE BLACK/BROWN 16X55 / CODE 3-70-151-0309

Lek 10,800 Lek 6,480

VAZO DEKORUESE METALLIC VASE BLACK/BROWN 16X55 / CODE 3-70-151-0309

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO DEKORUESE METALLIC VASE BLACK/BROWN 16X55 /

CODE 3-70-151-0309

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.