BackBack

TIGAN QERAMIK28 cm frypan/CODE VP-0003

Lek 1,500

TIGAN QERAMIK 28 cm frypan/ CODE VP-0003

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TIGAN QERAMIK 28 cm frypan/

CODE VP-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.