BackBack

TIGAN QERAMIK Very Pan 24cm Ceramic Coating Fry Pan - Red/CODE VP-0002

Lek 1,200

TIGAN QERAMIK  Very Pan 24cm  Ceramic Coating Fry Pan - Red/ CODE VP-0002

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TIGAN QERAMIK  Very Pan 24cm  Ceramic Coating Fry Pan - Red/

CODE VP-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.