BackBack

TIGAN QERAMIK "PETRA" 30CM/CODE 70.020.30

Lek 5,700 Lek 3,990

TIGAN QERAMIK "PETRA" 30CM/ CODE 70.020.30

Përshkrimi i Produktit

TIGAN QERAMIK "PETRA" 30CM/

CODE 70.020.30

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.