BackBack

TIGAN-GRILL QERAMIK27CM SQUARE/CODE BL-1257R

Lek 1,400

  TIGAN-GRILL QERAMIK27CM SQUARE/ CODE BL-1257R

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

TIGAN-GRILL QERAMIK27CM SQUARE/

CODE BL-1257R

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.