BackBack

TIGAN GRILL PROFESIONAL W/WOODEN BASE 29.4 CM/CODE WAR113

Lek 2,800 Lek 1,500

TIGAN GRILL PROFESIONAL W/WOODEN BASE 29.4 CM/ CODE WAR113

Nxito, ka vetëm 8 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TIGAN GRILL PROFESIONAL W/WOODEN BASE 29.4 CM/

CODE WAR113

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.