BackBack

TIGAN GRILL PAN 28CM "GRANITE"/CODE 70.030.029

Lek 6,100 Lek 3,050

TIGAN GRILL PAN 28CM "GRANITE"/ CODE 70.030.029

Përshkrimi i Produktit

TIGAN GRILL PAN 28CM "GRANITE"/

CODE 70.030.029

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.