BackBack

TIGAN Grill pan 28 cm, Rose Gold CollectionFREE PROTECTOR/CODE BH/1521N

Lek 3,200

TIGAN Grill pan 28 cm, Rose Gold CollectionFREE PROTECTOR/ CODE BH/1521N Material: forged aluminum Size: Grill pan Ø28*28*4,1 cm 2,1L Color: rose gold BONUS PROTECTOR 3 LAYER MARBLE COATING ERGONOMIC SOFT...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TIGAN Grill pan 28 cm, Rose Gold CollectionFREE PROTECTOR/

CODE BH/1521N

Material: forged aluminum
Size:
Grill pan Ø28*28*4,1 cm 2,1L
Color: rose gold

BONUS PROTECTOR

 • 3 LAYER MARBLE COATING
 • ERGONOMIC SOFT TOUCH HANDLE
 • TURBO INDUCTION BASED
 • SAVE 35% ENERGY
 • ELEGANT DESIGN
 • METALLIC OUTSIDE COLOR
 • CAN HANGING ON
 • POURING MOUTH
 • FREE PROTECTOR
 • ECO FRIENDLY
 • PFOA, LEAD, CADMIUM FREE
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.