BackBack

TIGAN/Frypan, 24 cm, Black Silver CollectionFREE PROTECTOR/CODE BH/1844

Lek 2,400

TIGAN/Frypan, 24 cm, Black Silver CollectionFREE PROTECTOR/ CODE BH/1844 Material: forged aluminum Size: Frypan Ø28*5,2 cm 2,4L Color: matt black/ silver BONUS PROTECTOR 3 LAYER MARBLE COATING ERGONOMIC SOFT TOUCH HANDLE...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TIGAN/Frypan, 24 cm, Black Silver CollectionFREE PROTECTOR/

CODE BH/1844

Material: forged aluminum
Size:
Frypan Ø28*5,2 cm 2,4L
Color: matt black/ silver

BONUS PROTECTOR

  • 3 LAYER MARBLE COATING
  • ERGONOMIC SOFT TOUCH HANDLE
  • TURBO INDUCTION BASED
  • SAVE 35% ENERGY
  • ELEGANT DESIGN
  • METALLIC OUTSIDE COLOR
  • CAN HANGING ON
  • FREE PROTECTOR
  • ECO FRIENDLY
  • PFOA, LEAD, CADMIUM FREE


Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.