BackBack

TIGAN FRY PAN 24CM "GRANITE"/CODE 70.030.24

Lek 4,200 Lek 3,360

TIGAN FRY PAN 24CM "GRANITE"/ CODE 70.030.24

Përshkrimi i Produktit

TIGAN FRY PAN 24CM "GRANITE"/

CODE 70.030.24

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.